user

 Özgeçmİş

1978’de Ankara’da doğdu. Çocukluğundan itibaren, ezberletilen mecburiyetlere uymayan; hayatın tüm öğelerini araştıran bir yapısı oldu. Bu yapısına eklenen mecburiyetlerle, hayatının erkeninde hem okumaya hem de çalışmaya başladı.

Kişinin gelişiminin insanın kendisini anlamasına-cevherini keşfetmesine bağlı olduğunu; bunun içinde samimiyetle isteyerek çaba göstermesinin yeterli olacağını düşünüyor. 22 yıllık eğitimcilik kariyerini bu temel üzerine inşa etme gayretinde.

İletişim merakı Radyo ve Televizyon Programı Yapımcılığı’ na da taşıdı; Ankara‘da ki ilk yerel radyolardan Coşkun Radyo’da başlayan radyo mikrofonu serüveni 14 yıllık radyo ve televizyon programcılıkları ile devam etti.

13 yaşında başladığı iş hayatı zaruri bir satıcılık kariyeri yaptırdı; bu ise iletişim ve insan tanıma deneyimine büyük katkılar yaptı. Bu yüzden genç yaşta özel sektörde üst düzey yöneticilikler yaparak başarılar elde etti. Yönettiği kurumlarda dış kültür kaynaklı, adına ‘kişisel gelişim’ denen eğitimlerin Anadolu İnsanına faydalı olmadığını gördü, bunun üzerine ekiplerine insanın ‘öz’ünü farkettiren kişisel gelişim eğitimlerinin ‘bizcesi’ni ‘ruhsal gelişim’ adı altında oluşturarak verdi. Yönettiği kurumlarda kurduğu kuruma özgü sistemler, yüksek motivasyon, pazarlama metotları ve hızlı ciro artışı ile tanındı.

Ankara Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak dönem dönem Pazarlama ve Girişimcilik dersleri verdi. Pek çok üniversitede misafir öğretim görevlisi olarak dersler vermeye devam etmektedir.

Devlet kurumlarında, siyasi parti teşkilatlarında, özel sektörde, sivil toplum kuruluşlarında ve üniversitelerde portföyünde bulunan 4 grupta oluşturduğu 26 eğitim programını icra ediyor. Türkiye’de 75 şehirde, Avrupa ve Afrika’da 500 ün üzerinde konferansta yüz elli binin üzerinde insanla buluştu. ’İletişimin 4 Şeritli Yolu ve Mutluluğun Formülü’ programı iletişim alanında yeni bir bakış açısı sunmaktadır. 55 ülkeden 800 gencin katıldığı Barış Gemisi’nde uluslararası seyahatler esnasında gemide seyahat esnasında verdiği konferanslar alanında ilktir.

Kurucusu ve Başkanı olduğu Empati ve İletişim Enstitüsü ile Belediyelerin, orta-büyük ölçekli kurumların yeniden yapılanma süreçlerini yönetiyor. Anadolu hafızasına uygun olarak oluşturduğu ‘eğitim terziliği’ sistemiyle elde ettiği kısa sürede yakalanan onlarca başarı hikâyesi mevcut. Ayrıca STK’lara ve siyasilere seçim danışmanlığı yapıyor.

‘Ruh Mühendisliği’ ve ‘Hiç Mimarlığı’ isimli sertifikalı-müfredatlı sertifika programları ile vesile olmaya çalıştı; çalışıyor. ''Biz bu demonun kitabını yazdık'' isimli satış hikâyesi kitabı, ''Hiç Mimarlığı’' isimli yaşam manifestosu içeren makaleler kitabı, ‘’İetişimin Bizcesi - İletişimin Dört Şeritli Yolu ve Mutluluğun Formülü'' isimli kitapları yayınlandı, ‘Şairin Şiarı’, ‘Ruh Mühendisliği’, ‘Bir İşyeri Nasıl Kurulur?’, ‘Pazarlamanın Bizcesi’ kitapları ise kaleminde yol alıyor. 

Ulusal gazetelerde ve Avrupa’da yayınlanan gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Pek çok dergide yayınlanan şiir ve makaleleri bulunmakta.

Bitkisel tedavi ve metafizik ilimler üzerine çalışıyor, Ziraat Mühendisi (Ankara Üniversitesi),Finans (MBA), Davranış Bilimleri üzerine bütünleşik doktora yapıyor. TÜSED (Trabzonlu Üniversiteliler Eğitim ve Dayanışma) Vakfı Mütevelli Heyeti Kurucu Üyesi.

Trabzon-Vakfıkebirli, Eş’li, Tuana Buse, Afra Bige ve Dua Berre isimli üç kızının emanetçisi.

Eğitim Rezervasyonları

Eğitim ve konferansların takvimi aşağıdadır. Eğer 'bende katılayım' derseniz, ulaşıp kayıt olabilirsiniz.

No Eğitim Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Saat Durum Görüntüle
01 Hayatın Notları Salı Salı 08.00 açık detay
02 Ne Yap Ne Et Elde Et; Bu Değil Siyaset Çarşamba Çarşamba 08.00 açık detay
03 Ruh Mühendisliği 4. Ders Perşembe Perşembe 18.00 açık detay
04 İletişimin dört Şeritli Yolu ve Mutluluğun Formülü Cuma Cuma 08.00 açık detay
05 Avamdan Havasa Doğru Cuma Cuma 18.00 açık detay

Duyurular:

Zaman Çizelgesi

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.

 • Today
  10Sep 2018
  • 9:30 am 10:15 am
   Software Testing John Smith
   Apj Hall 112
  • 10:15 am 11:00 am
   Mechanical Design Classes Stephanie
   Apj Hall 112
  • 11:00 am 11:45 am
   Board Exam Training Classes Matthew
   Apj Hall 112
 • Tuesday
  11Sep 2018
  • 9:30 am 10:15 am
   Agriculture John Smith
   Apj Hall 112
  • 10:15 am 11:00 am
   Google Product Training Stephanie
   Apj Hall 112
  • 11:00 am 11:45 am
   Web Design & Development Matthew
   Apj Hall 112
 • Wednesday
  12Sep 2018
  • 9:30 am 10:15 am
   Software Testing John Smith
   Apj Hall 112
  • 10:15 am 11:00 am
   Mechanical Design Classes Stephanie
   Apj Hall 112
  • 11:00 am 11:45 am
   Board Exam Training Classes Matthew
   Apj Hall 112
 • Holiday: Thursday

  After breakfast, proceed for tour of Dubai city. Visit Jumeirah Mosque, World Trade Centre, Palaces and Dubai Museum. Enjoy your overnight stay at the hotel.In the evening, enjoy a tasty dinner on the Dhow cruise. Later, head back to the hotel for a comfortable overnight stay.

EĞİTMEN KALFALIĞI

Bir Muallimin Çıraklık Yolculuğu...

"Copyrights © • Tüm hakları saklıdır."