RUGe Uzmanlığı ve Hayırhahlık Müfredatı

RUGe yani 'Ruhsal Gelişim'

  • Herkes Duysun

     Her gün evden çıkarken baktığımız bedenin içinde belki de görmeyi ihmal ettiğimiz benliğimiz. Bu benlikle, yani aslolan bizle tanışmak, tanıdığımız kendimizle hayat yolculuğumuzu daha anlamlı ve başarılı hale getirmek ve akabinde bu tanışmanın nasıl olacağını insanlara anlatan bir eğitmen olmak için hazırlanmış RUGe programına dâhil olun.  RUGe uygulayıcıları 3 basamaklı bir eğitim ile yetiştirilirler. RUGe Beratlı eğitimlerimizde, uzun yıllara dayanan teorilerimizi Anadolu Hafızası ve İnsanın Öz’ü ile harmanlayarak daha önce bakılmamış bir açı ile sizi hayata hazırlama gayesindeyiz. 3 kıtada, binlerce insanın tanıştığı bu metot, yüksek bir farkındalık oluşturmakta. Kapsamlı bir RuGe eğitimi için kendinizi hazır hissetmiyorsanız, RUGe eğitim başlıklarından dilediğiniz ile daha önce de tanışabilirsiniz. Bu tecrübe RUGe yolculuğunuz planlamak için size bir ön tanıma fırsatı sunacaktır.

    RUGe Beratı alan istekli tüm katılımcılarımız, Anadolu Hafızasının muhteşem dostluk öğretisi olan ‘Hayırhahlık’ metodu ile çevrelerine dokunmaya başlayabiliyorlar.

RUGe Temsil Beratı

Ruge Temsil Beratı Eğitimi üç basamaktan olusan ve yaşam profesyoneli
olmayı amaçlayan RUGe eğitiminin ilk ve temel aşamasıdır.

RUGe Tahlil Beratı

 Bu eğitimin sonunda RUGe öğretileri merceği ile tüm hayat ve içerisindeki tüm materyalleri tahlil etme yetkinliği kazanılması hedeflenmektedir; tüm soruların cevabı Tek’tir.

Devamı

RUGe Tebliğ Beratı

RUGe Tebliğ Beratı Eğitimleri’nde odak katılımcıların bizzat kendisidir. Tüm RUGe öğretilerini, nasıl öğreteceklerini öğrenirler. 
 

Devamı

 

 

 

 

EĞİTMEN KALFALIĞI

Bir Muallimin Çıraklık Yolculuğu...

Dynamic Medya | Copyrights © 2018